Lider zespołu produkcyjnego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z klientem
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku z wysoko rozwiniętą kulturą organizacyjną
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwościami rozwoju
  • Paczki z produktami firmy
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny, nagrody jubileuszowe

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( min. 2 lata na produkcji)
  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing
  • Znajomość SAP albo pokrewnego CRM produkcyjnego
  • Umiejętność organizacji pracy swojej i podległego zespołu, sumienność, odpowiedzialność
  • Gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

Zadania:

  • Zarządzanie i organizacja pracy podległego zespołu (m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów)
  • Nadzór nad wykonaniem obowiązków, ocena i motywowanie podległych pracowników, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP
  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie z wyznaczonymi standardami
  • Nadzór nad realizacją planu produkcyjnego, rozliczanie produkcji w systemie SAP oraz raportowanie wyników
  • Wsparcie programów optymalizacyjnych wdrażanych w zakładzie
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad GMP i BHP

*zakład produkcyjny zlokalizowany jest 30km od Poznania*

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy