Lider zespołu merchandisingowego

Łódź, łódzkie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • nadzorowanie oraz synchronizacja pracy merchandiserów na podległym regionie
  • planowanie i samodzielna realizacja serwisów merchandisingowych
  • bieżąca weryfikacja udokumentowanych wyników pracy
  • odpowiedzialność za proces wdrożeniowy podległych pracowników terenowych
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych marketów.

Oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności priorytetyzacji
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • ambicji do pełnej realizacji projektów
  • gotowości do podejmowania pracy w terenie, również brania udziału w delegacjach.

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne zatrudnienie przy współpracy z Klientami branży FMCG
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i premii miesięcznej
  • duży zakres samodzielności i decyzyjności
  • komputer i telefon służbowy
  • auto do celów służbowych.

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 13-letnim... doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inne