Lider Zespołu Księgowego

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Obsługa księgowa spółek firmy
  • Sprawozdawczość finansowa
  • Zarządzanie podległym zespołem księgowym (10 osób)
  • Sporządzenie i wysyłanie deklaracji podatkowych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, US)
  • Wsparcie merytoryczne zespołu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunkowe)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość programu Symfonia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie outsourcingowej, oferującej zaawansowane rozwiązania dla biznesu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze
  • Dofinansowanie do certyfikatów finansowych (np. CIMA)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m. in., prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, kursy językowe)
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials