Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem struktury poszukujemy osoby na Stanowisko Głównego Automatyka

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG

Opis stanowiska

Zarządzanie zespołem- w tym delegowanie zadań, terminowość ich realizacji

Rozwijanie zespołu, dbanie o kompetencje zespołu- specjaliści oraz inżynierowie

Reaktywne działania przy awariach- diagnoza,, wdrożenia działań zapobiegawczych

Udział w projektach związanych z bieżącymi potrzebami biznesowymi organizacji

Kompleksowy udział w projektach uruchomieniowych, koordynacja współpracy z zewnętrznymi dostawcami

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe- Automatyka i pokrewne kierunki

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem inżynierów i specjalistów w zakresie automatyki

Wiedza za zakresu automatyki

Doświadczenie w projektach uruchomieniowych

Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Nowoczesny park maszynowy

Możliwości rozwoju

Udział w projektach rozwojowych

Proces wdrożeniowy

Szeroki pakiet benefitów

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria