Power Media

Lider Webcon

Od: Power Media
Miejsce pracy: Rszeszów

Dla jednego z naszych Klientów z Rzeszowa – firmy zajmującej się tworzeniem programowania dla szkolnictwa wyższego, sektora publicznego jak i branży energetycznej poszukujemy

Lidera Webcon

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażania rozwiązań, definiowanie wymagań
  • Wsparcie przedsprzedażowe dla Pionu Handlowego
  • Samodzielna realizacja wdrożeń systemów Elektronicznego Obiegu Dokumentów
  • Instalacja, konfiguracja i parametryzacja systemów wg wymagań Klientów
  • Tworzenie struktur oraz interfejsów baz danych (MS SQL)
  • Tworzenie modyfikacji systemów DMS

Wymagania:

  • Min 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższego,
  • Znajomości narzędzi: Windows Server, SQL Server
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomości platformy WEBCON BPS
  • Znajomość HTML, XML,

Oferujemy:

·         Zatrudnienie w oparciu o mowę o pracę

·         Dofinansowanie do karty Multisport

·         Ubezpieczenie grupowe

·         Pakiet Medyczny

·         Dofinansowanie do posiłków

·         Playroom

·         Kurs Językowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media