Lider utrzymania ruchu

Gi Group Poland S.A.

Sosnowiec, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Sosnowiec

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu techników utrzymania ruchu i infrastruktury (elektromechanicy, mechanicy)
  • Udział w usuwaniu awarii maszyn, urządzeń i instalacji na terenie zakładu
  • Nadzorowanie wykonywania przeglądów prewencyjnych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Współpraca z serwisantami
  • Współpraca z działem produkcji i technicznym w celu poprawy funkcjonalności maszyn.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Znajomości mechaniko, pneumatyki, hydrauliki i elektryki
  • Umiejętności korzystania ze schematów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych
  • Umiejętności analizowania przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem działu utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnień SEP (preferowane: E G-1 do 1kV, G-2 D G-1 do 1kV, G-2)

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, karta sportowa.
  • Parking dla pracowników

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.