Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Sosnowiec

Twój zakres obowiązków:

  • Koordynowanie pracy zespołu techników utrzymania ruchu i infrastruktury (elektromechanicy, mechanicy)
  • Udział w usuwaniu awarii maszyn, urządzeń i instalacji na terenie zakładu
  • Nadzorowanie wykonywania przeglądów prewencyjnych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Współpraca z serwisantami
  • Współpraca z działem produkcji i technicznym w celu poprawy funkcjonalności maszyn.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Znajomości mechaniko, pneumatyki, hydrauliki i elektryki
  • Umiejętności korzystania ze schematów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych
  • Umiejętności analizowania przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn produkcyjnych
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem działu utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnień SEP (preferowane: E G-1 do 1kV, G-2 D G-1 do 1kV, G-2)

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny, karta sportowa.
  • Parking dla pracowników

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria