Lider Utrzymania Ruchu (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, w związku z rozwojem struktur poszukujemy osoby na stanowisko: Lider Utrzymania Ruchu (k/m)

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna

Opis stanowiska

Zarządzanie podległym zespołem pracowników,

Wsparcie pracowników w przy operacyjnych działaniach

Zapewnienie sprawności funkcjonowania parku maszynowego

Rozwój TPM w zakładzie

Planowanie oraz koordynacja działań związanych z przeglądami okresowymi

Analiza raportów wskaźników

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe techniczne

Wiedza z zakresu TPM oraz 5S

Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

Komunikatywna znajomość języka angielskiego:B1

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem utrzymania ruchu

Oferujemy

Pracę w stabilnej organizacji

Umowa o pracę

Pakiet benefitów

Możliwość rozwoju zawodowego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page