Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 15/12/2018.

LIDER SPRZEDAŻY

Katowice, śląskie

Aviva Doradca

Opis stanowiska pracy

Aviva jest międzynarodową firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie.

Do nowego projektu sprzedażowego poszukujemy Liderów, którzy razem z nami będą eksplorować rynek ubezpieczeniowy i rozwijać sprzedaż.

NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ!

Stanowisko: LIDER SPRZEDAŻY

Lokalizacja: Cała Polska

Poznaj korzyści ze współpracy z nami:

  • Prowizja + system premiowy
  • Nagrody rzeczowe, finansowe i wyjazdy zagraniczne, jeśli będziesz pracowity
  • Profesjonalne szkolenia
  • Opieka doświadczonego Menedżera
  • Możliwości rozwoju, awansu i realizowania własnych
  • projektów w zgodzie ze standardami AVIVA
  • Możliwość realizacji swoich marzeń
  • Pomoc ludziom w trudnych chwilach

Jakie będą Twoje zadania:

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych i oszczędnościowych
  • Opieka nad Klientami AVIVA
  • Stałe dokształcanie i doskonalenie umiejętności

  • Poszukujesz pracy, która da Ci satysfakcję i wiele możliwości rozwoju
  • Jesteś ambitny, uczciwy i cierpliwy -sukces nigdy nie przychodzi po pierwszej próbie
  • Lubisz ludzi i pracę z nim
  • Posiadasz min. średnie wykształcenie, preferowane wyższe - i chęć zmiany/nauki

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art. 6 ust 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej przeze mnie ofercie współpracy w celu udziału w procesie rekrutacji organizowanym przez Aviva Sp. z o.o. Informuję jednocześnie, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności dla kandydatów na Agentów obowiązującą w Avivie.

Międzynarodowa grupa Aviva jest piątą pod względem wielkości przychodów grupą... ubezpieczeniowo-finansową na świecie. Aviva powstała z połączenia kilku instytucji finansowych: Commercial Union, Norwich Union i Hand-in-Hand (najstarszej firmy ubezpieczeniowej na świecie).
Na świecie
działamy w 27 krajach i obsługujemy blisko 50 milionów Klientów. Szczycimy się ponad 300-letnią tradycją. W gronie Klientów znaleźli się m.in. W. Churchill, I. Newton oraz J.F. Kennedy.
W Polsce
istniejemy od 1992 r. pod marką Commercial Union, od czerwca 2009 r. – Aviva Commercial Union. Obecnie znajdujemy się w czołówce największych towarzystw ubezpieczeń na życie pod względem udziału w rynku. Zarządzamy największym funduszem emerytalnym w Polsce. Zaufało nam blisko 3,2 miliona Polaków
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Ubezpieczenia