Lider Projektu R&D

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

  • Międzynarodowa organizacja Automotive o najwyższych standardach
  • Elastyczne podejście, promowanie kreatywności i nieustannego rozwoju pracowników
  • Innowacyjne technologie (elektromobilność) tworzone i rozwijane w polskim oddziale globalnej struktury R&D

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest zachodnia firma z branży Automotive, która w swoim polskim oddziale R&D zatrudnia już kilkadziesiąt osób (w zakładzie produkcyjnym - niemal 1000) i stale się rozwija.

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja projektów rozwojowych wraz z grupą inżynierów R&D (obszar: hydraulika, komponenty dedykowane pojazdom z silnikami hybrydowymi i elektrycznymi)
  • Planowanie i śledzenie budżetów projektowych we współpracy z Kierownikiem Projektu
  • Negocjowanie wymagań, harmonogramu, oraz budżetu z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (OEM)
  • Koordynowanie prac projektowych wewnątrz działu (zespół projektowy liczący 3 - 4 osoby oraz inni pracownicy firmy w ramach interdyscyplinarnej współpracy)
  • Bezpośredni kontakt z dostawcami oraz klientami - reprezentowanie firmy na zewnątrz
  • Tworzenie i aktualizowanie wymaganej dokumentacji projektowej i jakościowej (np. FMEA, Awareness Sheet, RTD)
  • Rozwijanie nowych narzędzi i metod zarządzania projektami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 - letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów rozwojowych (mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub lotniczej)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (poziom min. B2); znajomość j. niemieckiego stanowić będzie dodatkowy atut
  • Wiedza z zakresu konstruowania mechanicznego, znajomość programów do modelowania 3D: NX / Catia / Creo
  • Umiejętność współpracy w interdyscyplinarnych zespołach projektowych, znajomość procesów projektowych, doświadczenie w zarządzaniu zmianami
  • Komunikatywność oraz umiejętność sprawnego prowadzenia spotkań (z klientem, dostawcą, zespołem projektowym)
  • Zaangażowanie i proaktywne działanie, otwartość na zmiany i naukę, umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Dobrze rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia oraz skutecznego prezentowania własnych pomysłów, analiz i ich wyników

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa na ponad 6 miesięcy), innowacyjne projekty, duża doza samodzielności
  • Możliwość rozwijania swoich kompetencji i ścieżki kariery u jednego z najbardziej rozpoznawalnych pracodawców
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport)
  • Elastyczny czas pracy + możliwość pracy w systemie home office przez kilkadziesiąt dni w roku
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie i kwartalnie, premia wakacyjna, bonus świąteczny
  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page