Lider Produkcji

HRK S.A.

Zawiercie, śląskie

HRK S.A.

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lider ProdukcjiMiejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Koordynowanie pracy zespołu produkcyjnego
  • Odpowiedzialność za funkcjonowanie przydzielonego obszaru produkcji, w zakresie:
    • realizacji planu produkcji
    • jakości półwyrobów oraz wyrobów gotowych
    • bieżącego raportowania nieprawidłowości i zakłóceń procesu produkcji
  • Odpowiedzialność za bieżące zarządzanie ludźmi w celu wykonania planu produkcji
  • Współpraca z działami: Kontrola Jakości, Planowanie i Rozliczanie Produkcji, Logistyka w zakresie realizacji celów operacyjnych
  • Zgłaszanie i udział we wdrażaniu inicjatyw, usprawnień mających na celu poprawę: bezpieczeństwa i ergonomii pracy, wydajności i jakości
  • Prowadzenie szkoleń i działań mających na celu podnoszenie kwalifikacji członków podległego zespołu

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia jako lider/koordynator/brygadzista
  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem narzędzi Lean Management
  • Umiejętność kierowania i motywowania zespołu do osiągnięcia założonych celów
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.