Plus Kadra Sp. z o.o.
Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lider Produkcji

Miejsce pracy: Oleśnica

Zadania:
- odpowiedzialność za utrzymanie płynności produkcji;
- nadzór nad podległym zespołem (3/4 osoby);
- odpowiedzialność za dokumentację produkcyjną;
- przyjmowanie dostaw surowca do produkcji.

Wymagania:

- minimum rok doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
- wykształcenie minimum zawodowe,
- uprawnienia na wózki widłowe,
- odpowiedzialność,
- zmysł techniczny;
- praca na dwie zmiany.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie 3800-4500 brutto;
- system premiowy;
- stabilne zatrudnienie na pełny etat;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez portal lub kontakt telefoniczny 510 080 410.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra Sp. z o.o.
ul. Piłsudskiego 2
Wrocław

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.