Lider produkcji (dział obróbki)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem (pierwsza - 3 miesiące, kolejna na czas nieokreślony)
  • Możliwość szybkiego awansu na stanowisko Kierownika Produkcji
  • Benefity pozapłacowe - ustalane indywidualnie
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Praca od poniedziałku do piątku (jedna zmiana)
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet szkoleń
  • Praca z nowoczesnymi maszynami

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcji - min. 2 lata
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
  • Znajomość oprogramowania AutoCad
  • Kreatywność, samodzielność
  • Umiejętność zarządzania czasem

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem pracowników (docelowo 20 osób)
  • Planowanie, nadzór, kontrola eksploatacji maszyn CNC
  • Monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego
  • Zapewnienie prawidłowych warunków pracy BHP
  • Raportowanie i analizy wydajności produkcji
Miejsce pracy: Wrocław Krzyki
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy