Lider Planowania Produkcji

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za zarządzenie kilkuosobowym zespołem Planistów Produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalny koncern posiadający ponad 400 spółek i zatrudniający ponad 300 000 pracowników na całym świecie.

Opis stanowiska

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem Planistów Produkcji
  • praca na systemie SAP
  • odpowiedzialność za zachowanie ciągłości produkcji
  • comiesięczna aktualizacja planu długoterminowego
  • odpowiedzialność m.in. za jakość poziomowania produkcji oraz poziom zapasów

Profil kandydata

  • min. 3 lata doświadczenia w planowaniu produkcji w branży automotive
  • wykształcenie wyższe (profil logistyczny będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • znajomość systemu SAP
  • język angielski na poziomie min. B2
  • dobra znajomość Excel

Oferujemy

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • możliwość rozwoju w globalnym koncernie
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę multisport
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page