Lider linii w obszarze produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Zadania:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym w danym obszarze
  • Raportowanie wyników pracy w danym obszarze do kierownika zmiany
  • Współodpowiedzialność za terminowość oraz jakość produkcji
  • Rozdzielenie pracy dla zespołu, planowanie przerw, zastępstwo pracowników na stanowisku w razie nieobecności
  • Rozwiązywanie problemów na linii (technicznych, organizacyjnych, powiązanych z zasobami)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej
  • Mile widziana umiejętność kierowania zespołem, delegowania zadań
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie zmianowym (zgodnie z grafikiem także na zmianę nocną i weekendy)
  • Dobra znajomość obsługi komputera

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i wysokich standardach jakościowych
  • Szkolenia stanowiskowe oraz szkolenia w obszarze Lean Management, TWI, Zarządzania Zespołem, dostęp do platformy e-learningowej, możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
  • Dostęp do pakietu benefitów takich jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz karta sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie ze strony konsultanta Manpower na wszystkich etapach procesu rekrutacji i zatrudnienia

Oferta dotyczy pracy tymczasowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy