Lider Linii Montażowej // ulica Graniczna // kolejny wakat

Wrocław, dolnośląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Kolejny wakat !

W związku z rozwojem naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej przy ulicy Granicznej we Wrocławiu- prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

  • koordynowanie pracą operatorów na zmianie (8 osób)
  • motywowanie podległych pracowników
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo na produkcji
  • przestrzeganie procedur jakościowym
  • wdrażanie działań optymalizujących
  • kontrola jakości wyrobu w trakcie produkcji na linii

WYMAGANIA:

  • minimum 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w zarządzaniu grupą pracowników w firmie produkcyjnej- wymóg konieczny
  • znajomość podstaw Lean Manufacturing
  • doświadczenie w pracy na linii montażowej lub z elektronarzędziami (np. wkrętarki)
  • umiejętność budowania szacunku wśród pracowników
  • zorientowanie na osiąganie celów
  • zorientowanie na jakość - osiąganie wyników jakościowych
  • zorientowanie na wprowadzanie działań optymalizujących produkcję
  • zorientowanie na utrzymanie porządku i dobrej organizacji pracy
  • gotowość do pracy na dwie zmiany: 6-14 i 14-22 (w systemie tydzień na tydzień)

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • umowę o pracę BEZPOŚREDNIO z naszym Klientem
  • etapy umowy: 6 miesięcy i na czas nieokreślony
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie podstawowe (3400 lub 3650 PLN brutto) + premia frekwencyjna (do 300 PLN brutto/miesięcznie) + premia wydajnościowa (do 300 PLN brutto/miesięcznie)
  • wdrożenie do pracy, szkolenia
  • benefity
  • miejsce pracy: Wrocław, ul. Graniczna

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.400,00 zł - 3.650,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
300 PLN brutto premii frekwencyjnej + 300 PL brutto premii wydajnościowej / mc
Praca Kadra zarządzająca , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca na produkcji