Lider Jakości

Kwidzyn, pomorskie

ALTEN Polska

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Koordynowanie pracy zespołu inżynierów i techników jakości (obszar GMP)
  • Zarządzanie procesem rozwoju podległych pracowników
  • Koordynowanie i monitoring systemu zarządzania jakością na zgodność z wymaganiami FDA i GxP
  • Nadzór proces zarządzania niezgodnościami
  • Zapewnianie skutecznego wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych
  • Zapewnienie wsparcia ze strony inżynierii jakości na etapie wdrożeń wyrobów/klientów oraz w trakcie masowej produkcji

Wymagania

Główne wymagania:

  • Wiedza z zakresu IQ/OQ/PQ oraz walidacji procesów w oparciu o wymagania medyczne
  • Wiedza w zakresie GxP oraz zasady walidacji metod analitycznych wg wymagań FDA
  • Min. trzyletnie doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej w dziale jakości, inżynierii procesu lub testu (preferowane stanowisko kierownicze)
  • Wiedza z zakresu systemów zarządzania, mile widziane uprawnienia audytora wewnętrznego
  • Znajomość metod i technik planowania jakości procesów i wyrobów
  • Umiejętność zarządzania i rozwijania zespołu
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)

ALTEN Group jest obecny w 25 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 34.000 inżynierów i... specjalistów IT. Od 1988 roku pracownicy ALTEN tworzą zaawansowane systemy informatyczne i rozwiązania inżynieryjne dla znanych marek. Wdrażają innowacje w dziedzinie lotnictwa, kolei, pojazdów elektrycznych i autonomicznych, energii odnawialnej, finansów, medycyny a nawet rakiet kosmicznych. W Polsce Grupa ALTEN jest obecna od 2013 r. Oddziały są usytuowane w 7 miastach: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice i Jelenia Góra.
Dołącz do nas.

Let your talent shine. You grow, we grow!
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości