Lider ekipy budowlanej, brygadzista pracujący fizycznie

Eurostone Group Sp. z o.o. Sp. k.

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

O nas:

Kim jesteśmy? Możemy pisać długo o tym, że od lat budujemy z największymi wykonawcami generalnymi w Europie, że stawiamy małe, średnie i duże obiekty, że mamy ogromne portfolio, że szanujemy współpracowników i trzeźwość murarzy jest naszym priorytetem, że korporacyjne struktury i anonimowość są nam obce, ale możemy po prostu: jesteśmy fajnym i zżytym jak rodzina zespołem, z którym załatwisz wszystko po ludzku. Bo nam zależy.

Kogo szukamy:

Umiesz murować?

Potrafisz organizować pracę podległych murarzy i masz w tym doświadczenie?

Znasz się na rysunkach technicznych?

Wiesz, jak obliczać wydajność i potrafisz kontrolować postęp prac?

A do tego umiesz dogadać się albo po angielsku, albo niemiecku, albo niderlandzku albo po francusku?

Zadzwoń do nas, bo szukamy właśnie Ciebie.

Budujemy w Belgii i właśnie tam nowe projekty czekają na fachowca.

Fakty są takie:

  • płacimy bardzo dobrze. Jeśli jesteś fachowcem, to zarobisz u nas co najmniej 10 000 złotych,
  • płacimy zawsze na czas. Pieniądze na koncie masz zawsze w terminie,
  • przelewamy zaliczki na konto, jeśli jest Ci potrzebna,
  • u nas masz zajęcie przez cały rok,
  • nie płacisz za nic: za mieszkanie, za samochód, za paliwo, za narzędzia, za ubranie robocze, za przejazdy do Polski i z powrotem,
  • dodatkowo płacimy premie dla Ciebie i Twoich pracowników,
  • załatwisz z nami wszystko, bo jesteśmy fajnym, młodym i zżytym jak rodzina zespołem, a korporacyjne procedury i hierarchia są nam obce.

Co jeszcze:

Już masz pracę, ale szukasz czegoś lepszego? Sprawdź nas i porównaj. Masz gwarantowaną całkowitą dyskrecję.

Co teraz? Trochę niżej masz przycisk APLIKUJ. Dodaj tam swoje CV i wyślij do nas. Oddzwaniamy, ustalamy szczegóły, pomagamy Ci w zebraniu dokumentów i już za 2 tygodnie możesz zacząć zarabiać 3 razy więcej niż Twoi koledzy z Polski.

Jesteśmy Grupą Eurostone, a w naszym zespole brakuje tylko Ciebie. Czekamy.

Prezentacja firmy

Grupa Eurostone to kilkunastu fajnych i młodych ludzi, którzy two... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prawie co miesiąc premia: 100-300 euro.
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne