Lider ekipy budowlanej, brygadzista pracujący fizycznie - Super Oferta

Eurostone Sp. z o. o.

Bruksela, zagranica

Opis stanowiska pracy

Umiesz murować?

Potrafisz organizować pracę podległych murarzy i masz w tym doświadczenie?

Znasz się na rysunkach technicznych?

Wiesz, jak obliczać wydajność i potrafisz kontrolować postęp prac?

A do tego umiesz dogadać się albo po angielsku, albo niemiecku, albo niderlandzku albo po francusku?

Zadzwoń do nas, bo szukamy właśnie Ciebie.

Budujemy w Belgii i właśnie tam nowe projekty czekają na fachowca.

Wymagania

Musisz umieć murować.
Musisz umieć zarządzać pracą innych murarzy.
Musisz umieć czytać rysunki techniczne.
Musisz umieć mówić po angielsku, albo niemiecku, albo francusku, albo niderlandzku.

Prezentacja firmy

Grupa Eurostone to ludzie tacy jak Ty. Grupa specjalistów, która lubi pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
10 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prawie co miesiąc premia: 100-300 euro.
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie