Lider działu Logistyki- Główny Planista Produkcji

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Obowiązki:

  • zarządzanie i koordynacja prac zespołu złożonego z Planistów materiałowych i Specjalistów ds. klienta oraz Planisty produkcji,
  • rozwiązywanie problemów logistycznych związany współpracą z klientami i dostawcami,
  • tworzenie i wdrażanie koncepcji zarządzania magazynem oraz dostawcami,
  • koordynacja sprzedaży i planów produkcyjnych,
  • zarządzanie polityką magazynową zarządzanie działaniami logistycznymi.

Wymagania:

  • wyksztalcenia wyższego, najlepiej kierunkowe,
  • minimum 3 letniego doświadczenia zawodowego w dziale logistyki,
  • minimum 2 letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego,
  • znajomości systemu SAP –warunek koniecznie.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji rynku,
  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.