Lider działu konstrukcyjnego

Hays Poland

Okolice Gorlic, śląskie

Hays Poland

Okolice Gorlic
NR REF.: 1123495

Dla naszego Klienta, firmy z okolic Gorlic, poszukujemy osób na stanowisko Lidera działu konstrukcyjnego.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie poszycia hal z płyt warstwowych
  • projektowanie termoizolacji budynków
  • doradztwo techniczne z zakresu stosowania produktów firmy
  • prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość oprogramowania CAD
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego
  • Znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji stalowych

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy w rozwijającej się organizacji
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy