Lider Działu IT

Talent Partners

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - stabilnej, renomowanej firmy z branży technicznej z siedzibą w Katowicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

LIDER DZIAŁU IT

Miejsce pracy: Katowice

Najważniejsze obowiązki:

  • nadzór nad systemami informatycznymi firmy,
  • zarządzanie instalacją i konfiguracją serwerów,
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do obsługi dokumentacji i zarządzania treścią,
  • programowanie aplikacji produkcyjnych, logistycznych,
  • koordynowanie pracy zespołu IT,
  • dbanie o bezpieczeństwo i zarządzanie dostępem do danych,
  • bieżące wsparcie techniczne infrastruktury IT.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, o profilu informatycznym,
  • doświadczenie w zarządzaniu działem IT,
  • doświadczenie w pracy z systemami zintegrowanymi,
  • doświadczenie w pracy z aplikacjami wspierającymi proces produkcji i do zarządzania treścią,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka PHP, C#,
  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość systemu Windows, Linux,
  • znajomość bazy danych Oracle.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • stabilną pracę w renomowanej firmie,
  • realny wpływ na rozwój technologiczny firmy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pakiet benefitów.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy