Lider działu BHP i OŚ (k/m)

Michael Page

Oława, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów na stanowisko Lidera działu BHP i Ochrony Środowiska, który będzie zarządzał 3-osobowym zespołem, raportując bezpośrednio do Szefa Zakładu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna ulokowana w odległości ok. 30 km od Wrocławia, skupiająca dużo uwagi wokół kwestii bezpieczeństwa i higieny pracy.

Opis stanowiska

Obowiązki:

* zarządzanie kilkuosobowym działem BHP i OŚ,
* tworzenie i wdrażanie strategii oraz szerzenie kultury BHP, ochrony środowiska i p.poż. wśród pracowników,
* audyty procesów produkcyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami BHP, ochrony środowiska i ppoż.,
* organizacja i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP i Ochrony Środowiska,
* dokonywanie oceny ryzyka zawodowego,
* współuczestniczenie w ustalaniu przyczyn i okoliczności wypadków przy pracy oraz zdarzeń potencjalnie wypadkowych na terenie zakładu,
* reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami zewnętrznymi oraz organami kontroli.

Profil kandydata

Wymagania:

* wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP,
* min. 3-letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na podobnym stanowisku w firmie o profilu produkcyjnym,
* doświadczenie w zarządzaniu zespołem (może być nieformalne),
* bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
* bardzo dobra znajomość aktualnych wymogów prawnych w zakresie BHP i Ochrony Środowiska oraz normy ISO 14001, PN 18001/OHSAS
* komunikatywność, samodzielność w podejmowaniu decyzji, odpowiedzialność
* umiejętność pracy w dynamicznym środowisku, bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Nasz klient oferuje:

* interesującą, pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole w międzynarodowym środowisku,
* możliwość rozwoju w zawodowego (szeroki pakiet szkoleń),
* stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
* prywatną opiekę medyczną,
* bogaty pakiet benefitów oraz narzędzi do pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Oława
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page