ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lider ds. utrzymania ruchu i zakupu surowca

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie, Piława Górna, Kłodzko

Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Stałe wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna
  • Dodatek funkcyjny
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie zdobyte w obszarze magazynowym
  • Doświadczenie zdobyte w obszarze zakupów/ logistyki
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kW

Zadania:

  • Nadzór i zapewnienie ciągłości ruchu zakładu (pod względem technicznym, logistycznym i administracyjnym)
  • Kontrola i nadzór nad kosztami ruchu zakładu (według ustalonych planów i budżetów)
  • Zarządzanie procesem zakupu surowca (umowy, rozliczenia z dostawcami, ważenie, prowadzenie magazynów w Optimie)
  • Zakup części eksploatacyjnych maszyn i urządzeń
  • Zarządzanie składowaniem surowca w zakładzie i u dostawców
  • Sporządzanie zestawień zużycia energii, mediów, paliw
  • Prowadzenie ewidencji ruchowej maszyn i urządzeń
  • Bezpośredni nadzór i koordynacja spraw BHP, PPOZ (kontakty z pomiotami obsługującymi)
  • Prowadzenie ewidencji i zarządzanie dokumentacją administracyjną
  • Zastępstwo kierownika produkcji pod jego nieobecność
  • Organizacja logistyczna
  • Dbałość o bezpieczeństwo i higienę pracy w zakładzie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy