Lider ds. komunikacji i zaangażowania

Gi Group Poland S.A.

Poznań, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży IT, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref.: LKZ/KAT/GG/08/2021

Zadania:

  • Zarządzanie zaangażowaniem pracowników
  • Wdrażanie inicjatyw podnoszących zaangażowanie w ramach globalnych i lokalnych projektów
  • Przeprowadzanie badań satysfakcji pracowników
  • Prowadzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Administrowanie skrzynkami pocztowymi i wprowadzenie usprawnień dotyczących komunikacji między zespołowej
  • Kierowanie inicjatywami dotyczącymi komunikacji w social media

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze komunikacji lub/i budowania zaangażowania
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz „lekkiego pióra”
  • Umiejętności przygotowywania treści i grafik do portali społecznościowych, prezentacji
  • Samodzielnej organizacji pracy i inicjatywy
  • Kreatywności, elastyczności, pasji
  • Łatwości w odnajdowaniu się w nowych sytuacjach

Nasz Klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię roczną
  • Prywatną opiekę medyczną i kafeterię
  • Pracę w nowoczesnym biurze
  • Możliwość częściowej pracy z domu
  • Dodatkowy urlop urodzinowy

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.