LICENCJAT PIELĘGNIARSTWA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM (M / K)

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Marzysz o stałej pracy z gwarancja niemieckiej umowy? Masz skończone studia zawodowe, ale nie wiesz jak zdobyć międzynarodowa gratyfikacje? Szukasz pracodawcy, który zadba o Twój rozwój i zapewni godne wynagrodzenie? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie! Brzmi dobrze? Wyślij CV!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • sprawowanie opieki nad pacjentami

Wymagania dla LICENCJATA PIELĘGNIARSTWA

  • wykształcenia kierunkowego – licencjat pielęgniarstwa (warunek konieczny)
  • dobrej znajomości języka niemieckiego (warunek konieczny)

Oferujemy:

  1. Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:
  2. Pokrycie kosztów i wsparcie w procesie uznania polskich uprawnień do wykonywania zawodu
  3. Opłacone mieszkanie
  4. Praca zmianowa oraz regularne zjazdy do Polski
  5. Opłacona realizacja certyfikatu Goethe (potwierdzenie poziomu znajomości języka)
  6. Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu numeru podatkowego, kindergeld)
  7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

... oraz wiele więcej

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad dzieckiem, Praca Opieka nad osobami starszymi