Letnia praca/ praktyka dla studentów Logistyki/Łańcucha Dostaw- Niemcy

Grupa Ideal

Bad Hersfeld, Lipsk, Berlin, Hanower, zagranica

Miejsce pracy: Bad Hersfeld, Lipsk, Berlin, Hanower

Jesteś studentem Logistyki lub kierunków pokrewnych i szukasz praktyk za granicą? Oferujemy letnie praktyki na magazynie w Niemczech. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w obszarze Logistyki, ta oferta jest dla Ciebie! Dodatkowo, otrzymasz od nas potwierdzenie ukończenia letnich praktyk w centrach logistycznych EU.

Klient: GLS lub DPD

Miejsce pracy: Okolice Hanower, Lipska, Bad Hersfeld, Berlina

Zadania:

Praca polega na ręcznym rozładunku/ załadunku kontenerów z paczkami kurierskimi

Nasz Idealny kandydat:

• jest studentem Logistyki lub kierunków pokrewnych

• wykazuje motywację do zdobycia doświadczenia w zakresie logistyki/ łańcucha dostaw

• chce spróbować swoich sił w sortowni paczek kurierskich

Oferujemy:

wynagrodzenie 1800-2500 euro brutto miesięcznie- w zależności od lokalizacji

potwierdzenie ukończenia letnich praktyk w obszarze logistyki

• zakwaterowanie w 2/3 osobowych pokojach

• całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemiec

• wypłatę wynagrodzenia w wybranej walucie (EUR lub PLN)

pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec

• zapewniony dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Niemiec

zapewnione ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

prywatną opiekę w Luxmed

MOŻESZ ZABRAĆ KOLEGĘ w dwójkę zawsze raźniej!

Dowiedz się więcej => Aplikuj!

Grupa Ideal
Grupa Ideal