Opis stanowiska pracy

Centrum Szkoleń Językowych Poligloci prowadzi nabór na stanowiska lektorów języka angielskiego i niemieckiego, do prowadzenia zajęć od nowego roku szkolnego/akademickiego. Nasza szkoła organizuje kursy dla osób dorosłych w całym kraju, a centrala znajduje się w Katowicach w chwili obecnej poszukujemy lektorów na terenie górnego śląska i zagłębia. Lekcje odbywają się przede wszystkim w firmach, w miejscu pracy naszych uczniów. Dni od poniedziałków do piątków, od wczesnych godzin porannych poprzez godziny południowe do późno-popołudniowych (po godzinach pracy). Możemy zaproponować prowadzenie lekcji pojedynczych ale też w blokach, nawet do 270 min. Zapraszamy do współpracy już teraz, a do podjęcia się prowadzenia zajęć od września/października, w zależności od dyspozycyjności.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe (filologia angielska) na poziomie minimum licencjatu
  • zaangażowanie oraz sumienność
  • przygotowanie pedagogiczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych z osobami dorosłymi mile widziane.

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę z możliwością rozwoju
  • opiekę metodyczną
  • materiały, pomoce dydaktyczne
  • koordynacje zajęć przez nasze biuro

GWARANTUJEMY

  • zmotywowanych do nauki klientów
  • Współpracę opartą na wzajemnym szacunku
  • Terminowe wynagrodzenie

Prezentacja firmy

Centrum Szkoleń Językowych POLIGLOCI prowadzi szkolenia językowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia