Lektor języka polskiego jako obcego

Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie

Kwidzyn, pomorskie

Opis stanowiska pracy

POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA prowadzi rekrutację na stanowisko

Zatrudnimy lektora j. polskiego jako obcego z komunikatywnym angielskim jako drugim językiem do prowadzenia zajęć ze studentami obcokrajowcami.

1. Wymagania niezbędne:

a. magister filologii polskiej,

b. kwalifikacje w nauczaniu języka polskiego jako obcego,

c. biegła znajomość języka angielskiego,

d. doświadczenie w nauczaniu dorosłych,

e. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

f. brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,

g. biegłość w obsłudze komputera i Internetu,

h. rzetelność, odpowiedzialność i punktualność,

i. dyspozycyjność do pracy w godzinach popołudniowych i w weekend.

j. wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnych

k. kreatywności,

l. umiejętności motywowania do nauki

m. wysokiej kultury osobistej

2. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

nauczanie języka polskiego studentów obcokrajowców

3. Oferujemy:

a. elastyczny czas pracy, który można pogodzić z inną pracą,

b. umowę zlecenie

c. terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie

d. miłą atmosferę współpracy

e. możliwość rozwoju,

Wymagane dokumenty:

  • CV,
  • kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  • kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
  • kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje lub nabyte umiejętności.

Wymagane dokumenty należy składać w Kancelarii Powiślańskiej Szkoły Wyższej (pok.17) przy ul. 11 Listopada 29, 82-500 Kwidzyn w godzinach 8.00-16.00 w terminie do 30 czerwca 2018r. lub drogą elektroniczną poprzez przycisk "Aplikuj".

Uczelnia zastrzega sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjęciu decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Złożone dokumenty można będzie odebrać w Kancelarii Powiślańskiej Szkoły Wyższej przy ul. 11 Listopada 29, 82-500 Kwidzyn (pok. 17) w terminie od 01-31.07.2018r. w godzinach: 8.00 -16.00.

Dokumenty, które nie zostaną odebrane w ww. terminie ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych do oferty pracy na stanowisko lektora języka polskiego prowadzonej w terminie 01.04.2018r.-30.06.2018r., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Uczelnia niepubliczna, powołana decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja