LEKKA PRACA NA PRODUKCJI - zarobki powyżej 3000 brutto! Pn-Pt

Chechło Pierwsze k. Pabianic, łódzkie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz     stabilnego      zatrudnienia,

trafiłeś    pod    dobry    adres!

Wymagania

• zatrudnienie bezpośrednio przez klienta (umowa o pracę),
• wynagrodzenie do 3050 brutto + premia uznaniowa,
• bogaty pakiet benefitów,
• możliwość awansu,
• montażu elementów,
• 3-zmianowy system pracy.

Nie czekaj i aplikuj klikając przycisk „APLIKUJ TUTAJ”

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji