LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lekka praca bez dźwigania w magazynie z darmowym transportem

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Opoczno, Tomaszów Mazowiecki, Pabianice, Łódź

Nr ref.: 0034934

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

· Przyjęcie oraz rozlokowanie towaru w magazynie (lekkie paczki),
· Obsługa zwrotu zamówień,
· Kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień.

Oczekiwania:

Zależy nam na osobach, które szukają stabilnego zatrudnienia oraz są gotowe do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym (5:45 - 14:00 oraz 15:00 - 23:15).

Mile widziane będzie doświadczenie w pracy w magazynie.

Oferta:

Miejsce pracy: Głuchów (gm. Tuszyn)

Zapewniamy bezpłatny transport z Twojej miejscowości!

Praca dla kobiet oraz mężczyzn!

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!
Praca w nowoczesnym magazynie! Bez dźwigania!

Stabilne zatrunienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagordzenie oraz comiesięczne premie.

Dofinansowanie do posiłków - obiady za 1 zł.

Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (Multisport, opieka medyczna itd.).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.