Lekarz weterynarii

Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, lubuskie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Niedoradz

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Intensywne szkolenia i rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość udziału w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • Szansa na rozwój w nowoczesnej firmie pod okiem najwyższej klasy specjalistów
  • W przypadku relokacji - dodatek mieszkaniowy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Szukamy osób, które:

  • Posiadają dyplom lekarza weterynarii
  • Chciałyby związać swoją karierę zawodową z hodowlą trzody chlewnej
  • Potrafią zaangażować się w realizację powierzonych zadań i chcą się rozwijać
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Praca przy zwierzętach (trzoda chlewna)
  • Wykonywanie zabiegów
  • Wykonywanie prac weterynaryjnych
  • Pisanie książek leczenia

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Rolnictwo