ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lekarz weterynarii

Miejsce pracy: Nowa Sól

Miejsce pracy: okolice Nowej Soli

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę; wynagrodzenie plus dodatki
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia pod okiem grupy specjalistów
  • Szkolenia, kursy, dofinansowanie nauki
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Przyjazna atmosfera pracy

Idealni Kandydaci:

  • Posiadają dyplom lekarza weterynarii
  • Chcą związać swoją karierę zawodową z hodowlą trzody chlewnej
  • Potrafią zaangażować się w realizację powierzonych zadań
  • Posiadają zdolności organizacyjne
  • Chcą się rozwijać
  • Są dyspozycyjni
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

Zadania:

  • Standardowe zadania z obszaru weterynarii

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy