Lekarz specjalista / Lekarz (płeć nieistotna)

Niemcy, zagranica

Bezirkskliniken Mittelfranken

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • Podejmujesz się czynności lekarza (płeć nieistotna) w naszej klinice i przejmujesz opiekę psychiatryczną nad dziećmi i młodzieżą z naszego obszaru pacjentów.
  • W przypadku spełniania kreślonych cech oraz dysponowania tytułem lekarza specjalisty zaoferujemy również stanowisko ordynatora (płeć nieistotna).
  • Do Twoich zadań należy - przy zapewnieniu należytego zaangażowania i kreatywności - wsparcie dalszego rozwoju kliniki psychiatrii, psychosomatyki i psychoterapii dzieci i młodzieży
  • Powyższe obejmuje odpowiedzialność za wspieranie i szkolenie wielospecjalistycznego zespołu w tym zakresie.
  • Pożądany jest Twój udział w organizacji szkoleń i działalności edukacyjnej.

Twój profil

  • Ukończone studia wyższe w zakresie medycyny.
  • Pożądane jest doświadczenie w zakresie opieki nad dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami psychicznymi oraz specjalizacja lekarska w tym zakresie - ukończona lub trwająca obecnie.
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i na piśmie (co najmniej poziom B2 według skali europejskiej) lub intensywna nauka języka niemieckiego.
  • Gotowość do stawienia czoła nowej przygodzie, przybycia do Niemiec i pracy w zawodzie lekarza (płeć nieistotna).
  • Otwartość na nowe doświadczenia, radość z możliwości poznania tego, co nowe, a do tego niezawodność i uprzejmość wobec innych.
  • Wysokie kompetencje profesjonalne i społeczne, umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie oraz świadomość jakości i odpowiedzialności

Nasza oferta

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie aktywnie wspierać naszego nowego, również zagranicznego kolegę (płeć nieistotna) podczas procesu migracji do Niemiec oraz uznania prawa do wykonywania zawodu.
  • Wyczerpujące wdrożenie w specyfikę niemieckiego systemu opieki zdrowotnej oraz w różne jego obszary zapewniają nasi niezwykle przyjaźni ordynatorzy.
  • Oczekuje na Ciebie pozytywny klimat zakładu pracy, wielospecjalistyczny zespół, który chętnie przyjmie u siebie nowych członków.
  • Metropolia Norymbergi zapewnia niezwykle wysoki standard życia - wspaniałe połączenie wielkomiejskiej dynamiki ze spokojem natury. Dowiedz się więcej - kliknij w poniższy link: https://www.metropolregionnuernbergde/leben-arbeiten/leben.html.
  • Dla naszych zagranicznych pracowników (płeć nieistotna) zapewniamy kursy języka fachowego.
  • Zależnie od dostępności możliwe jest zakwaterowanie w naszym hotelu dla personelu.
  • Zapraszamy do złożenia nam wizyty aby przekonać się, jakie wrażenie mogą wywrzeć na Tobie nasze warunki pracy i nasz zespół. Ponadto możliwy jest kontakt telefoniczny oraz za pośrednictwem Skype.
  • Trakcyjne wynagrodzenie według układu zbiorowego TV-Ärzte/VKA obejmuje wszystkie świadczenia socjalne, typowe dla osób, pełniących służbę w społeczeństwie oraz dodatek do składki w zakresie zakładowego zabezpieczenia emerytalnego w wysokości 15%. W razie pytań prosimy również o kontakt telefoniczny.
  • Ponadto oferujemy szeroką ofertę świadczeń prozdrowotnych i prorodzinnych oraz szeroki zakres możliwości dokształcania i dodatkowych szkoleń.
  • Dalsze informacje o naszym przedsiębiorstwie dostępne są na naszej stronie internetowej pod adresem https://www.bezirkskliniken-mfr.de/.

W razie pytań prosimy o kontakt z dyrektor ds. medycznych naszej kliniki Panią dr Kathrin Herrmann, pod nr tel. (0981) 4653-1850.

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia