Lekarz rehabilitacji medycznej, Francja, reg. Hauts-de-France,

IPF Medical

61-814 Poznań, małopolskie

Opis stanowiska pracy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla francuskich pracodawców z sektora medycznego.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko LEKARZA REHABILITACJI MEDYCZNEJ do renomowanego szpitala we Francji, region Hauts-de-France, dep. Pas-de-Calais

Miejsce pracy: Francja, region Hauts-de-France, dep. Pas-de-Calais

Opis stanowiska:

  • Konsultacja pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi i narządu ruchu.
  • Praca w zespole interdyscyplinarnym, na oddziale rehabilitacji liczącym 40 łóżek i na oddziale opieki dziennej - 20 łóżek.

Oferujemy:

  • Francuską umowę o udzielanie świadczeń zdrowotnych, na czas nieokreślony.
  • Wynagrodzenie 7000€ brutto (31920 zł brutto).
  • Stałe wsparcie po wyjeździe (pomoc IPF Medical w uregulowaniu różnego rodzaju kwestii administracyjnych związanych z organizacją życia i pracy na miejscu - pomoc w otwarciu konta w banku, w uzyskaniu numeru ubezpieczenia społecznego i innych kwestiach administracyjnych).
  • Mieszkanie udostępnione przez pracodawcę, na cały czas trwania kontraktu.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe medyczne.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość języka francuskiego lub gotowość do podjęcia nauki na bezpłatnym, specjalistycznym kursie.
  • Gotowość do otwarcia własnej działalności we Francji.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
  • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij CV na nasz adres.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Medical z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Medical mogła przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości oraz kontaktować się ze mną w sprawie ciekawych ofert pracy za granicą ”.

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
31 900PLN - 31 920PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia