Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, wpisana do KRAZ pod numerem 15357, dla jednego z naszych klientów prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Lekarz Psychiatra

Miejsce pracy: Tczew

Oferujemy:

-Umowa zlecenie lub kontrakt B2B

-W pełni wyposażony gabinet lekarski

-1/2 etatu bądź cały etat (w zależności od oczekiwań)

-Stawka godzinowa od 200 zł do 250 zł brutto

-Poradnia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00

Zakres obowiązków:

-Porady diagnostyczne

-Porady terapeutyczne

-Porady kontrolne

Wymagania

-Tytuł lekarza medycyny, przynajmniej w trakcie rocznej specjalizacji z psychiatrii lub ukończona specjalizacja

Prezentacja firmy

During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) – jest częścią holdingu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia