Opis stanowiska pracy

Medena Rek Polska od 2000 roku rekrutuje personel medyczny do Szwecji. Prowadzimy kursy języka szwedzkiego, dostosowane do potrzeb lekarzy i przygotowujące do życia w Szwecji oraz pracy w szwedzkiej opiece zdrowotnej. Udział w rekrutacji i kursie jest bezpłatny.

Praca w Szwecji

  • Oferty pracy w różnych regionach Szwecji – południowa i środkowa Szwecja – szczegóły dostępne oddzielnie dla każdej oferty
  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę na cały etat w państwowej opiece zdrowotnej
  • Praca zgodna ze szwedzkimi przepisami i standardami, możliwość rozwoju zawodowego
  • Wsparcie ze strony reszty personelu
  • 40 godzin pracy tygodniowo, równowaga między życiem zawodowym i prywatnym
  • Wynagrodzenie kształtowane odpowiednio do wykształcenia i doświadczenia, godne zarobki na jednym etacie

Nasza oferta

  • Bezpłatna rekrutacja wraz z wizytą studyjną w potencjalnym miejscu pracy
  • Bezpłatny kurs języka szwedzkiego po pomyślnej rekrutacji, dostosowany do potrzeb lekarzy: sześć miesięcy nauki w trybie stacjonarnym, materiały dydaktyczne, nauka w małych grupach. Na czas kursu uczestnicy otrzymują zakwaterowanie, wyżywienie i wsparcie finansowe na miejscu w Warszawie. Poziom kursu zgodny z formalnym wymaganiami szwedzkimi, pozwalający na uzyskanie szwedzkiego prawa wykonywania zawodu. Po kursie wyjazd do Szwecji i rozpoczęcie pracy.
  • Wsparcie w znalezieniu odpowiedniego mieszkania w Szwecji i uzyskaniu prawa wykonywania zawodu
  • Dodatkowy wyjazd w trakcie kursu w sprawach praktycznych do Szwecji: mieszkanie, szkoła, dokumenty itp.

Wymagania

  • Obywatelstwo kraju UE, wykształcenie w kraju UE
  • Mile widziana znajomość jęz. angielskiego lub niemieckiego
  • Chęć do intensywnej nauki języka

Zapraszamy do Szwecji!

Prezentacja firmy

Medena Rek Polska od 2000 roku rekrutuje lekarzy i stomatologów do pracy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Opieka nad dzieckiem