Lekarz Psychiatra - Wielka Brytania

HRBC GROUP SP. z o.o.

31-546 Kraków, zagranica

Opis stanowiska pracy

A-TEAM Health Recruitment to marka należąca do grupy HRBC. Specjalizujemy się w rekrutacjach medycznych w Polsce i zagranicą.

Aktualnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

LEKARZ PSYCHIATRA

Miejsce pracy:

Wielka Brytania, Ashford

Zadania:

·       Praca na stanowisku Lekarza Psychiatry dla aresztu kobiecego

·       Praca z personelem aresztu oraz z osadzonymi

·       Zarządzanie Zespołem Zdrowa Psychicznego

Oferujemy:

·       Stałe i stabilne zatrudnienie w Wielkiej Brytanii

·       Atrakcyjne wynagrodzenie

·       Praca w wymiarze pełnego etatu z możliwością pracy w nadgodzinach oraz elastyczny grafik

·       Pakiet relokacyjny

·       Pomoc w całym prosie rekrutacyjnym oraz później na etapie uzyskiwania prawa do wykonywania zawodu w Wielkiej Brytanii

Wymagania

·       Biegła znajomość języka angielskiego

·       Pełne prawo do wykonywania zawodu Lekarza Psychiatry

·       Dyplom ukończenia studiów w kraju UE

·       Gotowość do relokacji

·       Przyjazna postawa wobec pacjentów i pozostałego personelu

·       Gotowość do samodzielnej pracy

·       Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

·       Komunikatywność, zaangażowana postawa i empatia wobec pacjentów

·       Umiejętność pracy w zespole

·       Zachowanie najwyższych standardów pracy lekarza

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/12/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia