ManpowerGroup Sp. z o.o.

Lekarz Pediatra

Miejsce pracy: Zamość, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Hrubieszów, Krasnystaw

Miejsce pracy: Zamość

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem (możliwość współpracy również w oparciu o kontrakt gospodarczy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Przyjazna atmosfera i dobra organizacja pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie medyczne - dyplom Lekarza
  • Prawo wykonywania zawodu
  • Specjalizacja w zakresie pediatrii
  • Doświadczenie zawodowe będzie dużym atutem

Zadania:

  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych na Oddziale Pediatrii
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej Pacjentów
  • Codzienna współpraca z personelem medycznym
  • Dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy