Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

Lekarz pediatra, lekarz rodzinny

Dębowa Łąka, kujawsko-pomorskie

Kompendium24

Opis stanowiska pracy

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dębowej Łące

Specjalizacja: Pediatria

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Dębowej Łące (woj. Kujawsko-Pomorskie, powiat wąbrzeski) zatrudni lekarza pediatrę lub lekarza ze specjalizacją rodzinnego ( może być w trakcie specjalizacji). Placówka jest skomputeryzowana, możliwość prowadzenia dokumentacji drogą elektroniczną oraz drukowania recept. Forma zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną (do uzgodnienia). Dodatkowo pracodawca oferuje mieszkanie.

Prezentacja firmy

Największy portal lekarski w Polsce.

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia