Opis stanowiska pracy

Jeśli posiadasz:

  • tytuł lekarza specjalisty bądź jesteś lekarzem w trakcie specjalizacji – po 2. roku specjalizacji
  • prawo wykonywania zawodu
  • umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o UZ bądź KG – sam wybierasz
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie edukacyjne - dofinansowanie do udziału w konferencjach medycznych, dostęp do platformy informacji medycznej ze wszystkich specjalizacji
  • pracę według międzynarodowych procedur i standardów medycznych związanych z opieką nad Pacjentem
  • dobrą organizację pracy (wsparcie recepcji, pielęgniarek, kadry zarządzającej)

Twoje zadania:

  • opieka nad Pacjentem
  • dbałość o wysokie standardy medyczne w placówce

Jeśli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca pozostaw nam swój kontakt (CV nie jest wymagane). Zadzwonimy w celu doprecyzowania szczegółów.

Jesteśmy międzynarodową firmą oferującą prywatną opiekę medyczną. Swoją działalność... rozpoczęliśmy w Polsce w 1994 roku, by następnie rozszerzyć ją na kolejne kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Aktualnie jesteśmy obecni w 13 krajach. W Polsce Medicover to 29 centrów medycznych zlokalizowanych w największych miastach, a także Szpital Medicover oraz biuro zlokalizowane w Warszawie. W chwili obecnej Medicover zatrudnia blisko 3000 pracowników w tym ok. 1600 lekarzy i 400 pielęgniarek, których codzienną pracę wspiera wykwalifikowany personel administracyjny i najlepsi specjaliści z dziedziny marketingu, finansów czy IT.

Naszą misją jest utrzymanie pacjentów w jak najlepszym zdrowiu. Dokładamy wszelkich starań, aby sprawowana przez nas opieka medyczna wpływała na podniesienie jakości ich życia.

W Polsce troszczymy się o zdrowie ponad pół miliona osób. Wysoka jakość naszych usług oraz satysfakcja pacjentów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką zdrowotną na najwyższym poziomie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia