Lekarz Ortodonta

Andrychów, małopolskie

Medicover Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Współpraca z nami to dostęp do wysokiej jakości materiałów stomatologicznych oraz wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych Higienistek i Asystentek stomatologicznych

Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:

  • Gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny in mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery wewnątrzustne oraz wysokiej jakości materiały stomatologiczne,
  • Możliwość ścisłej współpracy i wymiany doświadczeń z innymi specjalistami,
  • Zapełniony grafik Pacjentów oraz możliwość pracy w kilku lokalizacjach,
  • Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem,
  • Dostęp do kursów, szkoleń, warsztatów oraz aktualności dotyczących standardów wiedzy i leczenia,
  • Wsparcie Koordynatora Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.

Zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów:

  • posiadających prawo wykonywania zawodu,
  • z doświadczeniem w ortodoncji,
  • mile widziany tytuł Lekarza specjalisty bądź w trakcie specjalizacji.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • kompleksowa opieka nad Pacjentem,
  • dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych w Centrum.

Jesteśmy liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej.... Celem naszego istnienia jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja naszych Klientów sprawiają, że jesteśmy utożsamiani z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie. Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne technologie, dzięki którym nasi klienci mają dostęp do najnowszych metod leczenia. Obecnie prowadzimy działalność w 14 krajach i opiekujemy się ponad 500 tys. klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Medycyna / Służba zdrowia