Lekarz oraz Pielegniarka do Kliniki Medycyny Estetycznej

Portal-medica.pl

0, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasza klinika miesci sie w dzielnicy Walthamstow, w Londynie.

Dysponujemy najwyzszej jakosci sprzetem oraz zapewniamy treningu i rozwoj zawodowy.

Podejmiemy wspolprace z lekarzem Medycyny Estetycznej lub Dermatologiem oraz Pielegniarka z wieloletnim dowswiadczniem.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej:

Od kandydatów oczekujemy:

  •  wykształcenia wyższego medycznego,
  •  potwierdzonych certyfikatami umiejętności wykonywania    zabiegów,
  •  wysokiej kultury osobistej,
  •  uczciwości i lojalności,
  •  zaangażowania,
  •  punktualności
  •  komunikatywnego jezyka angielskiego

Poszukujemy rowniez Stamatologow, ktorzy chcieliby wynajac gabinet stomatologiczny. Zapewniamy najwyzszej jakosci sprzet oraz pacjentow. wynajem na 2-3 dni w tygodniu.

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia