Agencja Zatrudnienia KS Service

Lekarz medycyny pracy

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

• prowadzenie wywiadów pogłębionych z Pacjentem
• prowadzenie badań z zakresu medycyny pracy
• sporządzanie dokumentacji i wystawianie niezbędnych zaświadczeń
• obsługa pacjentów na terenie przychodni

WYMAGANIA

• wykształcenie kierunkowe poparte odpowiednim dyplomem
• ukończona specjalizacja lekarska z zakresu medycyny pracy
• doświadczenie w pracy na stanowisku lekarza medycyny pracy
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą
• nastawienie na jakość obsługi Pacjenta

OFERUJEMY

• możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie lub kontrakt
• elastyczne godziny pracy
• nowoczesną infrastrukturę oraz organizację obsługi Pacjenta
• wynagrodzenie ustalane indywidualnie
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie w przyjaznej atmosferze

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.