Lekarz / Lekarz internista / Lekarz chorób wewnętrznych / Lekarz medycyny rodzinnej

Vitalea Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Kliniki Vitalea zatrudnimy lekarza / lekarza internistę / lekarza medycyny rodzinnej / lekarza chorób wewnętrznych / lekarz w trakcie specjalizacji do udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie konsultacji lekarskich.

Wymagania

  • nieograniczone prawo wykonywania zawodu lekarza
  • wysoka kultura osobista
  • indywidualne i empatyczne podejście do Pacjenta
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym (zwłaszcza w mowie)
  • zainteresowanie nowoczesnymi metodami diagnostycznymi i terapeutycznymi (medycyna naturalna), które w połączeniu z tzw. medycyną tradycyjną wzajemnie się uzupełniają gwarantując wysoką efektywność leczenia

Prezentacja firmy

Położona w centrum Katowic prywatna Klinika medyczna Vitalea (MED & ESTE... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia