Lekarz Diabetolog (Kowary)

Portal-medica.pl

Kowary, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

 Powiatowe Centrum Zdrowia Spółka z o.o. w Kowarach ul. Sanatoryjna 15, 58-530 Kowary, zatrudni Lekarza Diabetologa

GŁÓWNE ZADANIA:

Praca na Oddziale Szpitalnym
Prowadzenie dokumentacji medycznej
Rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

WYMAGANIA:

Aktualne prawo wykonywania zawodu
Specjalizacja w dziedzinie diabetologii, bądź w trakcie specjalizacji
Cierpliwość, dyspozycyjność, elastyczność oraz życzliwe podejście do pacjenta

UMIEJĘTNOŚCI:

Komunikacja
Planowanie i organizacja pracy
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność i samodzielność
Podstawowa umiejętność obsługi komputera

OFERUJEMY:

Atrakcyjne warunki finansowe
Forma zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji
Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych
Przyjazną atmosferę, miłych współpracowników

KONTAKT:

Zainteresowanych kandydatów prosimy o kontakt z Dyrektorem Szpitala – Dorota Piotrzkowską tel. 661 300 248

Mail:

Prezentacja firmy

Portal-medica.pl jest serwisem rekrutacyjnym dedykowanym specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia