Opis stanowiska pracy

ŚWIETNA PRACA DLA LEKARZA DENTYSTY!

W związku z dynamicznym rozwojem nawiążemy współpracę z lekarzem dentystą. Pracujemy wyłącznie z wykwalifikowaną asystą na najwyższej klasy sprzęcie medycznym - skaner wewnątrzustny Carestream, mikroskopy Zeiss, endopiloty z systemem SAF oraz VDW, Quick Sleeper V, diatermia, łuki twarzowe, DFA, Digital Smile Design, Smile Designer Pro, pantomograf Kodak, profesjonalny sprzęt fotograficzny, ergonomiczne unity Planmeca z radiowizjografią. Dla zainteresowanych lekarzy gwarantujemy intensywny rozwój zawodowy z zakresu protetyki stomatologicznej – zobacz czym się zajmujemy na naszym Panelu na Youtubie (nazwa: Paweł Paszkiewicz)

Współpracujemy z takim firmami jak Tokuyama Dental, Carestream Dental, Harvard Dental oraz Smile Designer Pro, realizując szkolenia dla lekarzy oraz uczestnicząc w testach innowacyjnych produktów oraz urządzeń.

Możliwość współpracy w niepełnym wymiarze czasu - szczegóły do uzgodnienia podczas spotkania.

Wymagania

- minimum roczne doświadczenie w zawodzie
- w przypadku osób bez doświadczenia istnieje możliwość współpracy na innych zasadach - szczegóły podczas spotkania
- mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Centrum Estetique oferuje kompleksowa obsługę Pacjenta z zakresu stomato... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia