Opis stanowiska pracy

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za komercjalizacje projektów magazynowych zlokalizowanych we Wrocławiu.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - jednej z czołowych firm deweloperskich branży magazynowej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Leasing Managera.

Opis stanowiska

  • Udział w całym procesie inwestycyjnym od poznania potrzeb najemcy do jego wprowadzenia się na nieruchomość
  • Odpowiedzialność za komercjalizacje projektów magazynowych na terenie Polski
  • Zarządzanie istniejącymi umowami w zakresie renegocjacji warunków, odnowień i przedłużeń
  • Zarządzanie współpracą z agencjami nieruchomości
  • Odpowiedzialność za negocjacje umów najmu
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie wynajmu powierzchni magazynowych
  • Monitorowanie i analiza rynku nieruchomości komercyjnych
  • Realizacja celów budżetowych

Profil kandydata

  • Minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie inwestora lub agencji nieruchomości
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu procesem komercjalizacji projektów magazynowych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości biurowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowych strukturach
  • Pracę w obszarze prestiżowych projektów inwestycyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet bene-fitów

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena