Leasing Manager (Office)

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Leasing Managera.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy deweloperskiej - w związku z rozwojem portfela inwestycji poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Leasing Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni biurowych.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wynajem powierzchni biurowych
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynku nieruchomości biurowych
  • Stały kontakt z agencjami nieruchomości
  • Nawiązywanie kontaktów, organizowanie spotkań oraz doradztwo w zakresie potrzeb klientów poszukujących nieruchomości biurowych na wynajem
  • Negocjacje warunków oraz przygotowanie umowy przy współpracy z działem prawnym
  • Przygotowywanie i weryfikowanie materiałów promocyjnych i ofert
  • Stałe monitorowanie, gromadzenie i przetwarzanie danych o transakcjach na rynku biurowym

Profil kandydata

  • Minimum 3 lata doświadczenia w branży nieruchomości komercyjnych na podobnym stanowisku
  • Doświadczanie w zakresie powierzchni biurowych
  • Zdolności negocjacyjne i znajomość rynku nieruchomości biurowych
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i ustalania priorytetów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Praca na prestiżowym portfelu projektów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page