Lean Manufacturing Specialist

Gi Group Poland S.A.

Słupsk, pomorskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Słupsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynacja projektów i wdrażanie standardów Lean Manufacturing.
  • Odpowiedzialność za kompleksowe wdrożenie narzędzi Lean Manufacturing.
  • Optymalizacja procesów technologicznych, maszyn, narzędzi, urządzeń i stanowisk pracy w zakładzie.
  • Audyty procesów. Rozwiązywanie problemów produkcyjnych, systematyczna analiza.
  • Przygotowanie, usystematyzowanie i opracowanie dokumentacji procesowej (instrukcje, karty procesowe, mapy, procedury).
  • Prowadzenie szkoleń pracowników z zakresu narzędzi Lean.
  • Ulepszanie narzędzi raportowania.
  • Wyszukiwanie, inicjowanie i wprowadzanie usprawnień w celu: poprawy jakości, zwiększenia wydajności, skrócenia czasu produkcji, obniżenia kosztów, wyeliminowania strat w procesach.
  • Ścisła współpraca z klientami wewnętrznymi, dostawcami, planowaniem produkcji.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Umiejętności obsługi komputera.
  • Znajomość obsługi Microsoft Office (w szczególności Excel w stopniu zaawansowanym).
  • Znajomość programu SAP.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz bogaty pakiet socjalny.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami.
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji, rozwoju zawodowego.
  • Kulturę przyjazną Pracownikowi, opartą o współpracę, szacunek, nieustanne doskonalenie.
  • Benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie nauki języków, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, możliwość pracy zdalnej, zniżki na firmowe produkty i usługi, spotkania integracyjne, program emerytalny, brak dress code’u, kawa / herbata, parking dla pracowników, dodatkowe świadczenia socjalne, bony żywieniowe, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.