Michael Page Michael Page

Lean Manager (m/f)

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej dynamicznie rozwijającej swoją działalność szukamy osoby na stanowisko Lean Business Excellence Managera, która będzie odpowiedzialna za wdrażanie narzędzi i optymalizację procesów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana pod Wrocławiem.

Opis stanowiska

  • szerzenie kultury ciągłego doskonalenia na wszystkich szczeblach organizacyjnych
  • inicjowanie zmian w zakresie poprawy jakości procesów oraz zwiększenia wydajności operacyjnej
  • monitorowanie i ocena wybranych wskaźników jakościowych i wydajnościowych
  • rozwój świadomości i zaangażowania pracowników w proces doskonalenia procesów
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu lean
  • wdrażanie narzędzi i filozofii Lean Manufacturing w zakładzie
  • przeprowadzanie analiz oraz wsparcie zespołów projektowych mających na celu podnoszenie efektywności procesów produkcyjnych
  • optymalizacja przepływu informacji i procesów w celu osiągnięcia założonych celów produkcyjnych
  • wdrażanie oraz monitorowanie działań/systemów usprawniających procesy operacyjne i biznesowe
  • tworzenie oraz usprawnianie standaryzacji pracy
  • ocenę i poprawę ergonomii pracy na stanowiskach pracy
  • usprawnianie systemu 5S w całym zakładzie
  • prowadzenie samodzielnych projektów

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisko w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość systemów oraz narzędzi podnoszących jakość i produktywność (Lean, SixSigma, Problem Solving)
  • udokumentowane osiągnięcia w zakresie usprawnień procesu, które zostały z powodzeniem wdrożone
  • praktyczna znajomość metodologii zarządzania projektami i programów do mapowania procesów
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i analityczne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć do nauki i dzielenia się wiedzą w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i elastyczność
  • zorientowanie na klienta i wyniki
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatu Green Belt lub równoważnego
  • umiejętność rozwiązywania problemów i precyzyjnego przekazywania informacji
  • kreatywność, innowacyjność, otwartość na zmiany i wyzwania
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Power Poin

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów
  • stałe zatrudnienie w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • samodzielne stanowisko z wieloma ciekawymi wyzwaniami
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • pełne szacunku i przyjazne środowisko
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Jelcz-Laskowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page